Valaisimet Muut
25829
BORDSAMATUR, ASEA belysning. 1950/60-tal.
60 tal
60 tal
60 tal
60 tal

Fot klädd i mässing, vit fot med frostad glaskupa. H 56.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK