25857
KAFFESERVIS, tot 24 delar, porslin, nyrokoko, sekelskiftet 1800/1900.
Kaffeservis, tot 24 delar, porslin, nyrokoko, sekelskiftet 1800/1900.

Vit glasyr med målad gulddekor i form av blad. Kaffekanna, gräddkanna, sockerskål med lock, 12 kaffekoppar med fat, 9 assietter med tryckt motiv av bevingade putti medföljer.

Smärre nagg på flera delar samt bruksslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK