FOTBOLLSSPEL, 1900-talets första hälft.

Grönmålat. Gul och svart resp vit och svartmålade fotbollsspelare. Enligt skylt "Degerfors mot Karlskoga". L 117, B 52, H 176.

Slitage. Repor. Huvud på en spelare saknas. 10 öringar medföljer. Nyckel finns ej.

Lähtöhinta
6 000 SEK