SABEL, Sverige, m/1856-93.

SABEL, Sverige, m/1856-93.

Mässingsfäste. Svärtad stålbalja. Klinga samt balja märkta 3 A3 No 21. L 105.

Slitage. Repor. Nötmärken.

Lähtöhinta
1 500 SEK