STOLAR, 4 st. Werner West, 1900-talets första hälft.

Betsade raka kopplade ben. Konkavformad rygg. Sits i röd galon.

Slitage. Smärre märken och repor. Något vickiga. Senare klädsel. Slitage och reva på klädseln.

Lähtöhinta
2 000 SEK