FIGURINER, 3 st. Porslin. Bing & Gröndal, 1900-tal.

Man undervisande barn. H 23.
Clown med svärd. H 28.
Sittande kvinna med barn. H 23.
Samtliga märkta.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK