VIKSKÄRM, olja på skinn, trol England, omkring år 1900.

Tre fält. Motiv av jaktsällskap. Vardera fält 169 x 51.

Slitage. Repor. Krackelyr. Lagning.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift tidigare del av inredningen på Cecils festvåning, Biblioteksgatan.

Lähtöhinta
4 000 SEK