ARBETSBÄNK, omkring 1900.

ARBETSBÄNK, omkring 1900.

Grönmålad. Skiva med lock, invändigt med diskbänk i zink. Front med två dörrar. Dekor av pärlspont. L 158, B 66, h 92.

Slitage. Repor. Färgbortfall. Smärre sprickor.

Lähtöhinta
3 000 SEK