KAFFEKOPPAR med FAT, 17 st, flintgods, "Hedera", Gustavsberg, 1900-talets första kvartal.

Grön dekor.

Ett fat samt två koppar med spricka, tre fat med nagg. Fyra extra fat medföljer.

Lähtöhinta
2 000 SEK