ETUI, silver. W.Thornhill & Co, London, England 1886.

I form av brev med adressen "Monsieur C.A. Carlsson, Rue de la Paix 7 Paris" Invändig förgyllning. L 10. I orginaletui.

Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK