BÄGARE och PUNCHKOPPAR, 6+6 st, silver, GAB, Stockholm 1964 resp 1963. Tot vikt c:a 340 g.

Rund bägare, h 4,5. Punchkoppar, invändigt förgyllda. H 4,5.

Slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK