Tilaa uutiskirjeemme

Lasi Muut
26153
PARFYMFLAKONGER, 2 st, glas, sent 1900-tal.
Parfymflakonger, 2 st, glas, sent 1900-tal.

Svart och klarglas i Art Decostil, kvadratiska former resp konande facetterad. H 21-27.

Obet fotnagg på den kvadratiska.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK