BYRÅ, Gemla, 1900-talets början.

Liten byrå i trä med fyra lådor i sargen. L 54, B 31, H 76. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK