KAFFESERVIS, 32 delar, porslin, "Pompadour", Rosenthal.

6 assietter, 9 kaffekoppar med fat, 12 mindre assietter, sockerskål, snipa, skål och 2 fat. Kaffekanna utan lock och 3 koppar medföljer.

Slitage. Glasyren ställvis matt. Förgyllning med slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK