PARTI SILVER, 7 delar. Bl a Arvid Öhrn, Gävle 1845. Tot vikt ca 345 g.

5 bägare, varav en Michael Olof Barkman, Varberg 1833, en med otydl stmpl, 3 st 1900-tal. Skål 1900-tal samt kopp (Öhrn). H ca 5-10.

Repor, bucklor, slitage, bristningar, lagningar.

Lähtöhinta
1 200 SEK