STOLAR, 6 st, Aino Aalto, 1900-talets mitt.

Flätad röd sadelgjord på sits och rygg. Stomme i trä, rak form.

Bruksslitage. Slitage på lädret. Något varierande slitage på lädret. Smärre märken och repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK