BORD, empire, 1800-tal.

BORD, empire, 1800-tal.

Mahogny. Bord med låda i sargen. Kolonnformad stam på fyrdelad fot med lejontassar. Två fällskivor. L 95 (22x2), B 65, H 79. Nyckel finns.

Bruksslitage. Smärre repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK