GLAS / BÄGARE, 8st, sterling silver, Lars Arby, Göteborg, 1974. Totvikt 1027g.

Hamrad dekor, konvext rutmönster, rustik stil. Stpl och sign. H 9-11,5.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
7 000 SEK