BÄNK, Viccarbe, 2000-tal.

BÄNK, Viccarbe, 2000-tal.

Vit plast. Bänk med tre sittplatser. Underrede i kromad metall. Överdel i formgjuten plast. L 172, B 49, H 57.

Bruksslitage. Smärre märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK