263310

POKAL, glas, Kaj Franck, Nuutajärvi, Notsjö, Arabia, sign.

Kupa av grön glasmassa, fot i orange. Ettikettmärkt. H 21.

Mindre luftbubbla. Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK