STOLAR, 5 st, bl a Kohn, 1900-talets början.

Cafémodell. Böjträ. 1 märkt Kohn, 2 märkta "Mundus, made in Poland", 1 märkt "Made in Poland", 1 omärkt.

Ställvis slitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK