BORD, Shaker, USA, 1900-talets andra hälft.

Avlångt bord. Med fällskivor på långsidan. Runda ben. L 150, B 55 (25X2), H 78.

Bruksslitage. Smärre märken.

Lähtöhinta
4 000 SEK