TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st samt BORD, Bjärnum, 1900-tal.

Brunlackerat trä med metallunderrede. Bordet rund form med uppfällbara sidor. Hål för parasoll. Fullängd diam 88, h 66.

Skador och slitage. Avflagnande färg. Rost. Bordet med spricka. En stol med lagad sits.

Lähtöhinta
2 000 SEK