BORDSLAMPOR/LJUSSTAKAR, ett par, mässing, senempire, 1800-talets mitt.

Förgyllda. Rund fot. Rutmönster. H 23.

Slitage. Borrade. Omarbetade. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
4 000 SEK