SOPPSLEV, samt SKEDAR, 2 st, silver, bl a O Westberg, Skövde, 1900. Tot v 266 g.

Soppslev, O Westberg, 1900. Tot l 40.
Sked, Ernst Tengvall, 1800-talets början. L ca 22.
Sked, J Tostrup, Norge, 1914. L ca 22.

Monogramgravyr, bruksslitage, repor. Vikt inkl. trähandtag.

Lähtöhinta
1 500 SEK