264350

RING samt ÖRHÄNGEN, silver, Sven-Erik Högberg, Ceson, Göteborg, 1968. Vikt 15 g.

Mästarstämplar SEH resp K&EC. Ring st ca 17,25/54. Örhänge med skruv, h 2.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK