SOFFBORD, Torbjörn Afdal, Haug Snekkeri, Bruksbo, 1970-tal.

Teak, skiva i glas. Etikettmärkt. L 142, b 80, h 47.

Bruksslitage, repor, nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK