Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SYBORD, Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Teak.å klaffar, låda med syinredning samt utdragbar hylla med rottingkorg Brännmärkt CM. L 55, b 39, h 65.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK