BOJANER, 2 st, porslin, Qianlong, Kina 1700-tal.

Polykrom floral dekor i emaljfärger, h 9-9,5. Senare trälock medföljer.

Slitage, enstaka smärre nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK