FÅTÖLJ, Arne Vodder för Fritz Hansen, Danmark 1964,1960-tal.

Läder, brunerade stålben. Etikettmärkt FH MADE IN DENMARK 1264 BY FRITZ HANSEN. modell 3332, 7401.

Smärre slitage. Fläckar. Nött.

Lähtöhinta
4 000 SEK