PARTI SILVER, 41 delar, bl.a. Sverige, 1800/1900-tal. Tot vikt ca 800 gram.

9 bägare, serviettring, 4 manschettknappar, 21 kaffeskedar, gaffel, kniv, uppläggningsgaffel, matsked, 2 dessertskedar. L 10-22. H 4,5-9.

Slitage. Gåvogravyrer.

Lähtöhinta
3 000 SEK