BOK, "La Gerusalemme liberata di Torquato tasso.." red av Giulio Guastavini, Urbino 1735.

Titelblad med tryck i svart och rött, illustrerad med gravyrer. Helfranskt samtida skinnband.

Slitage, fuktskador, skadad rygg.

Lähtöhinta
1 500 SEK