HATTHYLLA MED GALGAR, 2 st. 1900-talets andra hälft.

Svartlackerade med kromad stång. Galgarna märkta: Enwex Kulgalge, Alingsås. Vardera hylla med l 32.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK