SERVISDELAR, 4 delar, silver, K A Andersson, Stockholm 1902. Tot vikt 2871 g.

Bricka (l 45) med godronnerad kaffekanna ( h 22), sockerskål (h 13) samt gräddkanna (h 10,5).

Slitage, repor.

Lähtöhinta
9 000 SEK