Important Spring Sale 625  –
Seuraa live-huutokauppaa reaaliajassa  ⟩
Important Spring Sale 625  –
26687
PARTI KERAMIK, 7 delar. Bl a Karlskrona/Upsala Ekeby, Mari Simmulson. Tilgmans. 1960-tal.
Parti keramik, 7 delar. bl a karlskrona/upsala ekeby, mari simmulson. tilgmans. 1960-tal.

Fat, skål samt vas. Vas h 17. Diam faten cirka 21. Tillbringare och såsskål ur servis. Askfat. H 1-16.

Smärre slitage och lagning på Tilgmanskålen.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK