STOL, "Kerstin", Gustav Axel Berg, Bröderna Andersson. 1970-80-tal.

Brännmärkt. Bok, böjträ, svart skinn samt sadelgjord.

Slitage, repor, blekt sadelgjord.

Lähtöhinta
4 000 SEK