TEVAGN, "Thea", Yngve Ekström, Källemo, 1950-tal.

Bonat trä samt svart laminatskiva. Övre hyllplanet med skjutbar skiva och en fällbar klaff. L 70, b 42, h 63.

Slitage. Fläckar. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK