HYLLSYSTEM, 7+3. 1900-tal.

HYLLSYSTEM, 7+3. 1900-tal.

Förkromad. L 92, b 40, h 200 med 20 hyllplan. L 92, b 30, h 194(200) 33 hyllplan.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK