26739
MATBORD, rokokostil, 1900-tal.
Matbord, rokokostil, 1900-tal.

Blåmålat, runt med tre iläggsskivor. Fyra svängda ben med fotavslut i form av claw and balls. Skuren och förgylld sargdekor av bla akantusrankor. Diam 120. Iläggsskivor b 60. Tot längd 300.

Slitage med repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK