KAFFESERVIS, 4 delar, silver, 1900-talets första hälft, tot 1695 g.

Kaffekanna på fötter. Driven växtdekor. H ca22.
Gräddkanna på fötter. Driven växtdekor. H 8.
Sockerskål på fötter. Driven växtdekor. H 8.
Bricka med konturerad kant. L 24, B 12

Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK