BYRÅ MED SPEGEL, Aksel Kjersgaard. Odder, Danmark.

Jakaranda. 4 lådor med spegel (108x44). L 117, b ca 36, h 52.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK