BREFKORTSALBUM, ca 300 st, mest Sverige, tidigt 1900-tal.

Mest topografiska svenska vykort, även många julkort. Album med dekor av jugendslingor.

Slitage, ej fullständigt genomgånget.

Lähtöhinta
2 000 SEK