PARTI SILVER, 14 delar, bl a Österrike, 1800/1900-tal, total vikt ca 665 g.

Mestadels Sverige 1900-tal. 8 punchmuggar, 3 bägare, dosa med lock, h 9, brödskål, L 33, samt askfat med bakelit, diam 12 (askfatet ej vägt).

Lagningar. Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK