SALONGSBORD, 1800/1900-tal.

SALONGSBORD, 1800/1900-tal.

Mahognyfanérat bord med klaffar. Två lådor i sargen. L 88, (26X2), B 60, H 77. Nyckel finns.

Bruksslitage. Smärre märken och repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK