SKÅP, engelsk-holländsk rokokostil. 1800/1900-tal.

Tre lådor, uppsvängt krön med blomsterurna, svängda former, bladstavsdekor, dörrpar med bakomliggande hyll- och lådinredning. Ca l 187, b 57, h 240.

Bruksslitage, fläckar.

Lähtöhinta
5 000 SEK