Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
270003

RINGAR, 5st, sterling silver, Elis Kauppi, Kupittaan Kulta, Finland, bla en 1970-tal.

Med olikfärgade stenkulor. 3 justerbar strl, 2 med strl 15,75/49,5.

Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK