FÄLLBORD, 1800-talets början.

FÄLLBORD, 1800-talets början.

Fanerat med alrot. Fällbar kvadratisk skiva på tredelad fot. L 90, b 89, h 78.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK