MATTA. Rölakan, Ingegerd Silow, 1900-talets mitt. Ca 295x194.

Melerad blå botten. Geometriska mönster i blå, grå, gul och gröna nyanser. Sign. IS

Lättare slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK