PARTI TÅGSET, Märklin, Tyskland 1900-tal.

Diverse vagnar.
8 lok i olika modeller, el- och ånglok.
Träd och byggnader.
3 transformatorer.
Vändskiva.
Skenor och växlar.

Bruksslitage. Ej genomgånget. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK