FÅTÖLJ, Karl-Erik Ekselius, JOC Möbler AB, Vetlanda. 1950-tal.

Etikettmärkt. Brunt skinn, djupstoppad. Kopplade ben.

Spruckna sömmar, slitage, repor, smulig och läckande stoppning.

Lähtöhinta
1 500 SEK