27241
FÅTÖLJ, Karl-Erik Ekselius, JOC Möbler AB, Vetlanda. 1950-tal.
FÅtÖlj, karl-erik ekselius, joc möbler ab, vetlanda. 1950-tal.

Etikettmärkt. Brunt skinn, djupstoppad. Kopplade ben.

Spruckna sömmar, slitage, repor, smulig och läckande stoppning.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK